„Keď sme v roku 2018 uzavreli dohodu o generálnom partnerstve s Petrou Vlhovou, vyjadril som presvedčenie, že modrá prilba jej prinesie šťastie a jej najväčšie úspechy nepochybne ešte len prídu. Neuveriteľne ma teší, že moje slová sa včera naplnili. Petra sa stala v tejto sezóne najlepšou lyžiarkou na svete, k čomu by som jej v mene UNIQA chcel zablahoželať a zároveň poďakovať. Poďakovať za jej nezlomnú vôľu, bojovnosť a vytrvalosť, ktoré ju dostali na absolútny vrchol. Aj vďaka nej mohlo Slovensko v tejto náročnej dobe naplno precítiť eufóriu, radosť a neuveriteľný pocit hrdosti. Petra a jej kariéra sú pre nás symbolom hodnôt, ktorým veríme a sme hrdí na to, že jej na ceste za víťazstvami môžeme pomáhať,“ komentoval fenomenálny úspech Petry Vlhovej generálny riaditeľ UNIQA poisťovne Martin Žáček.

obrazok

Foto UNIQA, 2018, sprava: Martin Žáček, Petra Vlhová, Veronika Velez Zuzulová a Wolfgang Friedl po podpise zmluvy s Petrou Vlhovou

UNIQA sa stala generálnym partnerom Petry Vlhovej v roku 2018. Petra tak prebrala štafetu od Veroniky Velez Zuzulovej, ktorú UNIQA ako hlavný partner podporovala takmer 13 rokov a spolupráca pokračuje aj naďalej. UNIQA podporila aj tohtoročný SP v Jasnej a v roku 2016 bola dokonca jeho hlavným partnerom. Významným svetovým sponzorom zjazdového lyžovania je aj rakúsky koncern UNIQA, v rámci ktorého pôsobí aj UNIQA poisťovňa.

Best Buysmart poitovna 2019WeCare

UNIQA poisťovňa a.s. je univerzálna poisťovňa poskytujúca široké spektrum poistných produktov v oblasti životného aj neživotného poistenia. Zaznamenáva kontinuálny nárast v predpísanom poistnom ako aj úspešný hospodársky výsledok. Pôsobí na slovenskom poistnom trhu od roku 1990, keď bola založená pod názvom Poisťovňa OTČINA, a.s., v roku 2001 sa na základe rozhodnutia koncernu UNIQA Group mení obchodné meno na UNIQA poisťovňa, a.s. V súčasnosti je koncern prostredníctvom svojich dcérskych spoločností zastúpený v 18 európskych krajinách.