Poistenie majetku pre malých podnikateľov a živnostníkov

Ochráňte svoje živobytie a poistite sa. Poistenie Majetok & Pohoda je určené pre malých podnikateľov a živnostníkov, ale možno ho využiť aj na poistenie nehnuteľnosti, ktorá slúži na podnikanie.

Základné poistenie kryje všetky dôležité riziká ako požiar, živly, vodu aj vonkajší vandalizmus, krádež alebo lom skla. Ak potrebujete ešte väčšiu istotu, navoľte si ďalšie pripoistenia a chráňte sa komplexne v rámci jednej poistnej zmluvy.

Súčasťou tohto poistenia je automaticky paušálna deklarácia, čo je rozšírené poistné krytie na množstvo ďalších škôd, ktoré vzniknú poistnou udalosťou. Poistené tak budete mať napr. veci patriace zamestnancom, hotovosť v schránke, písomnosti, nosiče dát, plány atď.

Čo je UNIQA ASSISTANCE?

Pomoc nielen pri poistnej udalosti, ale aj pre stav núdze, keď potrebujete „priateľa na telefóne“. Vďaka asistenčným službám Vám nielen poradíme, pošleme k Vám odborníka, ale uhradíme aj náklady za jeho prácu do určeného limitu. V prípade súdnych sporov môžete využiť právnu pomoc a pomôžeme Vám aj s vyhľadávaním náhradných priestorov po poistnej udalosti.

 

Asistenčné služby NONSTOP 0850 850 111.

Zavolajte nám

(+421 2) 32 600 006

 

Zavoláme vám späť

Vyplňte údaje

 

Online platba poistného

Zaplatiť
UNDEFINED: FOOTER_CARD