Šport vo všeobecnosti reprezentuje hodnoty ako čestnosť, vytrvalosť, cieľavedomosť, odhodlanosť, férovosť a v neposlednom rade tvrdú prácu. S týmito hodnotami sa stotožňuje aj celá skupina poisťovní UNIQA Group, a preto sa rozhodla podporovať športové osobnosti v rôznych krajinách.

Športovci, ktorých sponzorujeme, vystupujú ako sprostredkovatelia posolstva, ktoré chce UNIQA odovzdať širokej verejnosti. S nami získavajú silného partnera, ktorý sa teší z ich úspechov, ale stojí pri nich aj v ťažkých chvíľach.

Petra Vlhová

Petra Vlhova 522x230

Zjazdové lyžovanie

UNIQA poisťovňa je od roku 2018 generálnym partnerom súčasne najúspešnejšej slovenskej reprezentatnky v zjazdovom lyžovaní, Petry Vlhovej.

 

Veronika Velez-Zuzulová

Zjazdové lyžovanie

UNIQA poisťovňa bola od roku 2005 do roku 2018 generálnym partnerom Veroniky Velez-Zuzulovej, najlepšej slovenskej reprezentantky a zástupkyne Slovenska v alpskom lyžovaní.

Richard Zilizi

Rýchlostná kanoistika

Od roku 2013 podporuje naša poisťovňa aj talentovaného mladého pretekára v rýchlostnej kanoistike, ktorý sa každoročne úspešne zúčastňuje súťaží majster Slovenska v kanoistike.

Hádzanársky tím Prešov

V roku 2013 sa UNIQA poisťovňa rozhodla podporovať aj družstvo hádzanárskeho oddielu v Prešove, ktoré je pravidelným účastníkom Extraligy SR, South East Handball Asociation (SEHA) ligy, Ligy majstrov a Slovenského pohára mužov v hádzanej.

Zavolajte nám

(+421) 2 32 600 100

 

Zavoláme vám späť

Vyplňte údaje

 

Online platba poistného

Zaplatiť
UNDEFINED: FOOTER_CARD