Blíži sa leto a koniec školského roka. Deti prinesú domov vysvedčenie a my sa tešíme na to naše od Vás. V letnom vydaní newsletteru Novinky z UNIQA nás môžete ohodnotiť a odkázať nám to, čo potrebujete. Viete ako si dojednať cestovné poistenie, aby bolo pre Vás čo najvýhodnejšie? Pripravili sme pre Vás jednoduchý návod. Dozviete sa aj o školských radostiach a starostiach našich ambasádorov a máme pre Vás prekvapenie, ktoré ušetrí Vašu peňaženku na cestách.

 

Prskavec

Každé hodnotenie ich posúva vpred

Aj naši ambasádori UNIQA boli kedysi školáci. Ste zvedaví, aké mali vysvedčenie a aké boli ich obľúbené predmety? V rozhovore Vám prezradia aj to, ako sa dnes vyrovnávajú s kritikou svojich športových výkonov.

 

 


 

Havaria

Cestovať s istotou je lepšie

Kam sa vyberiete tento rok? Na hory alebo do obľúbenej prímorskej krajiny? S cestovným poistením UNIQA máte istotu, že ak pôjdete kdekoľvek a prekvapí Vás neočakávané ochorenie či úraz, môžete sa spoľahnúť, že neostanete bez pomoci.

 

 


 

meteouniqa

Spočítajte si to

Cestujete pravidelne, ale ešte stále váhate, či si uzatvoriť ročné cestovné poistenie? Rozhodnúť sa Vám môže pomôcť jednoduchá matematika. Pozrite sa na príklady zo života a budete v tom mať jasnejšie.