branch

Otvára sa o 2 dni.

Otváracia doba

Dohodnúť stretnutie

Nečakajte na pobočke v rade.
Zjednajte si stretnutie už dnes.

Dohodnúť stretnutie Budeme Vás kontaktovať čo najskôr.
flowers woman
Upozornenie
V dňoch od 21.12.2021 do 7.1.2022 bude naša agentúra zatvorená. Stretnutie v tomto čase si môžete dohodnúť telefonicky na +421 907 898 561 Dudášová Iveta

Ponuka produktov na pobočke

Cestovné poistenie

Poistenie majetku a zodpovednosti

Právna ochrana

Životné poistenie

Úrazové poistenie

Poistenie podnikateľov

Zistiť viac
Doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)

Investície

Zodpovednosť zamestnanca

Neváhajte nás kontaktovať.
Radi Vám pomôžeme.

Odpovieme Vám čo najskôr

O agentúre

Iveta Dudášová    Majiteľka agentúry Iveta Dudášová hovorí o svojej agentúre:

Generálna agentúra PREŠOV vznikla v júli 2007, ako prvá agentúra UNIQA poisťovne v Prešove. Agentúru sme otvárali s víziou byť bližšie ku klientom a svojim odborným a zároveň ľudským prístupom poskytovať profesionálne služby v oblasti poistenia pre fyzické aj právnické osoby. Venujeme sa poisteniu ich majetku, životnému a úrazovému poisteniu, poisteniu motorových vozidiel, cestovnému poisteniu a poisteniu zodpovednosti za škodu.

A aby sme napĺňali našu víziu, v roku 2016 Generálna agentúra PREŠOV otvorila obchodnú kanceláriu SABINOV, aby bola bližšie ku klientom mesta Sabinov a jeho širšieho okolia.

Našou prvoradou úlohou je poskytnúť odborné poradenstvo, analýzu už existujúcich zmlúv a tak dôležitý- následný servis pre klientov. V snahe poskytnúť svojim klientom vysoko profesionalné služby a kvalitu, pravidelne sa vzdelávame a odborne školíme. Motiváciou v našej práci je pre nás spokojnosť našich klientov a ich pozitívne odporúčania, čoho dôkazom je 1 900 klientov a viac ako 3 000 poistných zmlúv v našej starostlivosti.

Tím našej agentúry tvoria 7 spolupracovníci, medzi ktorými sú aj skúsení obchodníci, ktorí pre UNIQA poisťovňu pracujú už od roku 1995. Ich skúsenosti sú zdrojom odborného rastu každého člena tímu a následného rastu celej agentúry. Výsledkom toho je ocenenie TOP agentúry za rok 2017, 2018, 2019 a verím, že za svoju odbornú a kvalitnú prácu budeme takto oceňovaní aj ďalšie roky.

Radi Vás uvítame v našej generálne agentúre v Prešove na ulici Kpt. Nálepku 2 , s parkovacím miestom, v príjemnom prostredí a s komplexným odborným poradenstvom pri dobrej káve a minerálke, a aj v našej obchodnej kancelárii v Sabinove na ulici Nám. Slobody 79.

Iveta Dudášová
Majiteľ a manažér Generálnej agentúry PREŠOV
a partneri agentúry

Mária Baluchová
Božena Pavluvčíková
Mgr. Ľudmila Lešková
Július Pavlík
Peter Marek
Michaela Varhoľová

Hľadáme posily

UNIQA ponúka dlhoročné skúsenosti v oblasti poisťovníctva s medzinárodným zázemím, profesionálne školenia, flexibilný pracovný čas a skvelé teambuildingy.

Tu nájdeš aktuálnu ponuku pracovných pozícií, ktoré obsadzujeme do nášho tímu. Zaujala ťa niektorá z nich? Pošli svoj životopis na adresu gapresov@uniqa.sk.

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

Hľadáme nových kolegov do obchodu

• prácu si zariadiš podľa seba,
  • sám si vyberieš koľko a odkiaľ pracuješ,
  • získaš priestor pre svoj rozvoj a realizáciu v oblasti poisťovníctva.

Viac o práci obchodného zástupcu nájdeš vo videu. >>

OTVOR SI  SVOJU AGENTÚRU

Máš dobré výsledky a rád by si si založil vlastnú agentúru?

• vytvor si vlastný kariérny plán,
  • získaj podporu oblastného riaditeľa či majiteľa generálnej agentúry,
  • získaj zariadenie do svojej kancelárie.

Top obchodník Peter Holešovský vo videu hovorí o tom, ako si založil vlastnú agentúru.

S nasledovnými spoločnosťami máme obchodnú spoluprácu:

PK AUTO spol. s r.o.

Ponúkame autorizovaný predaj a servis vozidiel Opel, Toyota, Nissan už od roku 1990 a ponúkame výkup a predaj jazdených vozidiel.

VIP All Inclusive

VIP program plný výhod pre servis automobilov.