V jesennom vydaní newsletteru Novinky z UNIQA sme pre Vás pripravili užitočné rady ako využiť Havarijné poistenie pre väčšiu slobodu a pocit pohody na cestách. Čaká na Vás inšpiratívny rozhovor so ženou, ktorej najväčšou vášňou sú závodné autá. A ak sa Vám stane dopravná nehoda, máme pre Vás podrobný manuál, čo robiť a ako zachovať. UNIQA, to nie je len poisťovňa, ale silný partner a inšpiratívny zamestnávateľ.

 

Prskavec

Vyrazte s nami za lepšími zážitkami

S havarijným poistením Auto & pohoda od UNIQA sa môžete pokojne vybrať na bezstarostnú jazdu. Ak sa Vám pritrafí nečakaná nehoda, postaráme sa o to, aby ste sa aj z týchto problémov jednoducho dostali a nemali hlboko do vrecka.

 

 


 

Havaria

Stala sa Vám dopravná nehoda? Čo teraz?

Reagovať v prvých minútach – to chce obrovskú dávku trpezlivosti a sebaovládania. Namiesto stresu a nadávania je lepšie zachovať chladnú hlavu a zorientovať sa v situácii. Preto sme pre Vás pripravili návod, ako postupovať pri nehode a byť pripravený aj na takéto nečakané situácie.

 

 

 

meteouniqa

Žena, ktorá miluje vôňu benzínu

„Som milovníčkou závodných automobilov a mám rada ich zvuk a vôňu. Viem, že niekomu môžu smrdieť, ale pre mňa je pach spálených pneumatík a vôňa benzínu priam extáza,“ spovedá sa so smiechom Markéta Srbová, česká moderátorka relácie O2 TV, Týden v motosportu.

 

 


 

Havaria

UNIQA ako inšpiratívny zamestnávateľ

Zaujíma Vás, ako UNIQA vnímajú zamestnanci a aké možnosti a podmienky majú pre svoj kariérny rast? Ak uvažujete o profesijnej zmene alebo hľadáte uplatnenie v oblasti poisťovníctva, ste na správnom mieste a môžete nahliadnuť do „kuchyne“ medzinárodnej finančnej skupiny UNIQA Insurance Group.