Ako poďakovanie za Vašu priazeň sme pre Vás pripravili „Novinky z UNIQA“. Prvé vydanie venujeme téme domova a starostlivosti oň. Môžete súťažiť o hodnotnú cenu, ktorá Váš domov určite spríjemní. Ako vníma domov vodný slalomár a olympijský víťaz Jiří Prskavec, ktorého životný štýl predurčuje mať niekoľko „domovov“ naraz?

 

Prskavec

Domov je tam, kde je moja rodina

„Nie je mi blízke byť stredobodom pozornosti,“ tvrdí s pokorou olympijský víťaz vo vodnom slalome Jiří Prskavec, ktorý vo svojej športovej kariére vyhral už „všetko“. O to viac si váži čas strávený s rodinou. Ako dosahuje vytýčené ciele? Ambasádor UNIQA nám prezradil aj to ako plnohodnotne žiť, keď sa ocitne v kolotoči povinností a pritom sa z toho „nezblázniť“.

 

 


 

Havaria

Havária v domácnosti? S asistenciou – hračka

Záver roka je povestný „koniec sveta“. Ošiaľ vianočných večierkov strieda tlak v práci, naháňanie sa za darčekmi, občas prechladnutie či viróza, a ak sa pritrafí nečakaná havária v domácnosti, blázninec vystrieda panika. S poistením nehnuteľnosti a domácnosti s asistenčnými službami UNIQA však môžete všetko hravo zvládnuť a vyriešiť.

 

 


 

meteouniqa

MeteoUNIQA nechá vás i váš majetok v suchu

S nami nezmoknete a neohrozí vás ani tá najsilnejšia smršť. Jedinečná služba MeteoUNIQA varovala už státisíce klientov. Pomôže ochrániť nielen váš majetok, ale napríklad aj vaše zdravie či zdravie vašich susedov. So službou MeteoUNIQA máte extrémne výkyvy počasia pod kontrolou.

 

 


 

Viac tu