Vo vzduchu už cítiť jar a s ňou sa na cestách objavujú prví cyklisti i motorkári. Práve im venujeme ďalšie vydanie newsletteru – Novinky z UNIQA. Motorky sú krásna, no i zradná vášeň, ktorá môže stáť ľudský život. Prezradíme Vám ako byť viac obozretní na cestách, ako poistiť bicykle a čo v prípade, ak spôsobí cyklista škodu niekomu inému. Súčasťou misie UNIQA je aj starostlivosť o duševné zdravie, preto Vám predstavíme nové inšpiratívne podcasty s názvom: Lepší život.

 

Prskavec

Hlava v oblakoch s poisteným bicyklom

Jazda na bicykli je národný šport. Niet snáď domácnosti, ktorá by nevlastnila aspoň jedného dvojkolesového „tátoša“. Súčasným fenoménom sú aj elektro bicykle, ktoré častejšie brázdia slovenské cesty. Viete, ako ich zabezpečiť pred krádežou a kto uhradí škody, ktoré spôsobíte ako cyklista?

 

 


 

Havaria

Vášeň motorkárov sa mení na hry o život

Pri jazde na motorke svet okolo nás prestáva existovať. Strhujúce zážitky z jazdy však nesú so sebou aj riziká. Patríte k majiteľom silného stroja? A viete, ako efektívne poistiť svoju motorkársku vášeň tak, aby ste predišli mimoriadnym výdavkom?

 

 


 

Prskavec

PODCAST: Lepší život

Lepší život je podcast pre každého, kto vidí svet optimisticky, ale aj pre tých, ktorí prechádzajú náročnejším životným obdobím a hľadajú podporu alebo nové impulzy. Starostlivosť o duševné zdravie je súčasťou misie UNIQA, preto veríme, že rozhovory s inšpiratívnymi ľuďmi obohatia aj Váš život.