Na sieti žijeme už viac ako 30 rokov. Vďaka internetu zlepšujeme úroveň našich služieb a poskytujeme Vám ich v užívateľsky príjemnejšej podobe. V druhom vydaní newsletteru NOVINKY Z UNIQA sa dozviete, čo môžete urobiť pre svoju bezpečnosť a zistíte, ako získať pohodlný prehľad o svojich poistných zmluvách. Čaká na Vás aj retro článok o počiatkoch internetu a súťaž o atraktívnu cenu.

 

Prskavec

Žijeme online

Vo svete bol v deväťdesiatych rokoch internet pomerne bežný pojem, ale na našom území bol jeho vývoj ešte v plienkach. Písal sa štvrtok 13. februára 1992, keď sa na Českom vysokom účení technickom v Prahe pripojilo Československo na internet ako 39. krajina. Málokto by v tých časoch predpokladal, akú revolúciu nám za 30 rokov existencie prinesie.

 

 


 

Havaria

Portál moja UNIQA – všetko na jednom mieste

Potrebujete sa čo najjednoduchšie zorientovať vo svojich poistných zmluvách? Zistiť stav investícií, sporenia na dôchodok či zmeniť osobné údaje? S novým Klientským portálom moja UNIQA nájdete všetko na jednom mieste, kedykoľvek budete potrebovať.

 

 


 

meteouniqa

Nakupovať bezpečne je lepšie

V zhone bežných dní sa snažíme ušetriť čas a energiu, kde sa len dá. Jedným z obľúbených spôsobov, ktorý prispieva k efektivite každodennej prevádzky našich životov sú aj internetové nákupy. Podľa údajov Štatistického úradu SR z roku 2022 nakupovalo na internete tovar pre domácnosť až 40,3 % Slovákov. Ste jedným z nich? Viete, ako sa brániť podvodnému internetovému obchodu? Akým spôsobom a kde vyriešiť náhradu škody? S asistenčnými službami UNIQA nájdete vždy to najlepšie riešenie.

 

 


 

Havaria

Čas je dnes najvzácnejšia komodita

A preto sme pre Vás pripravili nový benefit v podobe vyriešenia škodovej udalosti do dvoch pracovných dní. Následky nepríjemnej udalosti tak vybavíte aj online z pohodlia Vašej obývačky.